Başakşehir Koltuk Yıkama

Twins koltuk yıkama temizleme hizmetleri başakşehir bölgesinde birçok kurum ve kuruluş tarafında kendini ispatlamış uzun yıllardır da tercih sebebi olmuştur. Kaliteden ödün vermeden hijyenik olarak koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetlerine devam etmektedir.

Koltuk yıkama ve yerinde duvardan duvara halı temizliği hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim menumuzden bizlere ulaşıp sizlere uygun zamanı belirtmeniz yeterli olacaktır.

Başakşehir Koltuk Yıkama firmamız koltuk temizliği konusunda hizmetlerini uzun yıllardır sürdürmektedir.

karabağlar koltuk yıkama ve temizleme 

Başakşehir Koltuk Temizleme

Başakşehir ve bölgelerinde birçok müşterilerimize garantili yıkama servisi vermis bulunmaktayız. koltuk temizliğini profesyonel olarak kusursuz bir şekilde yapılmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız mobilyacılar arasında tercih sebebi olmuştur.

 

Twins Temizlikte Kaliteyi arayanların tercihi....

 

Başakşehir indirimli Koltuk Yıkama Günleri!!!

Twins koltuk yıkama hizmetlerinde yıkatmak istediğiniz koltuk takımı, kanepe, çekyat, yatak ve duvardan duvara yerinde halı yıkamalardan toplamda 100 TL ve üzeri hizmet alımınızda %20 indirim kazanabilirsiniz.

Bu kampanya firmamızca düzenlenip indirim logomuzun bulunduğu bölgenin sayfasında bulunması halinde geçerlidir. 

 Başakşehir Koltuk Yıkama

 

Koltuklar, gün içinde insanların en çok temas halinde olduğu eşyalardır. Birçok insan, evde olduğu vakitlerde, saatlerini koltukta geçirmektedir. İnsanlar ile bu kadar temas halinde olan eşyaların insan sağlığını etkileyebileceği aşikardır.  Koltuklardaki lekeler ve kirler, insan sağlığına ciddi zararlar verebilecek, zaman zaman ciddi enfeksiyonlara ve alerjiye sebep olabilecek mikropların yok edilmesi için, Başakşehir Koltuk Yıkama gibi profesyonel koltuk yıkama firmalarından yardım alınması en iyi yöntemdir.

 

Evde yıkama çare olmuyor

 

Koltukların insan sağlığı için  ne kadar zararlı olabileceğini fark eden birçok ev sahibininin ilk giriştiği iş koltukları ev ortamında, kendi imkanlarıyla temizlemeye çalışmaktır. Fakat evde yıkama, koltuk temizliği için iyi bir yöntem değildir. Çünkü, evlerdeki temizlik ürünleri, koltuk yıkama için üretilmiş ürünler değildir. Bu yüzden, temizlik yapmaya çalışan birçok insan, çamaşır suyu gibi, koltukların yüzeyine ve dokusuna ciddi zararlar verebilecek ürünleri tercih etmektedir.  Koltuğun kumaşına verilen zarardan daha önemli bir nokta daha vardır. Yüzey temizleme başarılı olsa bile yeterli değildir. Çünkü koltuklardaki mikroplar, koltukların yüzeyini değil derinliklerdeki lekeleri tercih eder. Evde ise, sadece yüzey temizliği yapılmakta, derinlerdeki lekelere nüfuz edilememektedir. Koltuklarınızı  temizlemek için Başakşehir Koltuk Yıkama, profesyonel ekibi ve ürünleri ile hizmete hazırdır.

 

Koltuklar nasıl yıkanıyor


Koltukların yıkanması konusunda en çok akla takılan konu, koltukların nasıl yöntemler kullanılarak yıkandığıdır. Bu konuda, Başakşehir Koltuk Yıkama, kendisine başvuranların için ferah tutmaktadır. Koltuklar yıkanırken, koltukların yapısı, dokusu, hatta rengi bile göz önünde bulundurulur. Sulu yıkamayı kaldıramayacak koltuklar buharlı yıkama yöntemi kullanılarak temizlenir. Diğer koltuklarda ise en ideal yöntem, sulu-köpüklü yıkamadır. Ilık su ile yumuşatılan kirler, antibakteriyel ve antialerjik temizlik ürünleri kullanılarak temizlenir. Daha sonra, koltuğu yıkarken kullanılan bu deterjanların  koltuktan çekilmesine sıra gelir. Bu işlem de, sanayi tipi, çok yüksek çekim gücü olan vakum makineleri ile yapılır. Vakum işlemi, en derinlerde kalan lekelerin de tamamen sökülmesini sağlar. Geriye kalan tek işlem koltukların kurutulmasıdır. Kurutma işlemi de, ortalama oda sıcaklığında 6-8 saat sürmektedir. Kuruyan koltuklar kullanıma hazır