İstanbul halı Koltuk Yıkama

Mistem temizlik twins koltuk yıkama firmamız istanbul geneline ücretsiz ve garantili yıkama hizmeti vermektedir miztem temizlik verdigi yıkama hizmetlerinde başarılı ve güvenilir deneyimli personellerle bu işe başlamış tır istanbul koltuk yıkama firması olarak sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için 7/24 hizmet vermektedir verdiğimiz hizmetlerden bazıları koltuk yıkama,çekyat yıkama,kanepe yıkama,sandalye yıkama,yatak yıkama,yerinde halı koltuk yıkama,temizlik, ev temizliği,ofis temizliği,cam temizliği,inşaat temizliği,deri koltuk temizliği,gibi hizmetlerde sunmaktayız.

 İstanbul Koltuk Yıkama

 

                Koltuklar birçok insanın evini dekore ederken en çok dikkat ettiği eşyadır. Kapladıkları yerle bir eve girildiğinde en çok dikkat çeken eşyalar olan koltukların temziliği ve şıklığı, evin şıklığını tamamen etkilemektedir.  Bunu göz önünde bulunduran birçok ev sahibi, koltuklarının şıklığına dikkat etmekte ve önem vermektedir.  Fakat koltukların temiz olması sadece bundan dolayı oluşan bir gereksinim değildir. Koltuklar temiz olmalıdır çünkü, insanların günlük hayatta en çok temas halinde oldukları eşyalar koltuklardır. Koltuklardaki lekeler ve kirleri yuva olarak belleyen birçok mikro organizma ve bakteri, insan sağlığına enfeksiyonlar, alerjiler gibi, kimi zaman çok ciddi boyutlara ulaşacak zararlar verebilmektedir. Koltuklara gün içinde zaman zaman saatlerce oturulduğu düşünülürse, bu bakteri ve mikro organizmaların insan vücuduna ne kadar kolay şekilde geçeceği anlaşılır.

 

Evde koltuk temizliğine girişmeyin

 

                Yukarıda bahsedilen tehlikelerden dolayı, birçok koltuk sahibi, tamamen iyi niyetle koltuklarını evde temizlemeye çalışmaktadır. Fakat koltuk temizliği evde yapması imkansıza yakın bir iştir. Zira birçok kişinin evindeki temizlik ürünleri koltuk temizleme işi için üretilmemiştir.   Çoğu zaman evde yapılan koltuk temizlikleri, çamaşarı suyu ve bez kullanılarak yapılmaktadır. Çamaşır suyunu bez yardımıyla koltuk yüzeyine sürmek, lekeyi yaygınlaştırabilmektedir. Bunun yanında, yüzey temizliği başarılsa bile çok anlamlı değildir. Çünkü insan sağlığını olumsuz etkileyen mikroplar, koltuğun yüzeyini değil, derinliklerini yuva olarak beller. Evde yapılan temizlik, sadece yüzeyi silerek bir temizlik illüzyonu oluşturur. Fakat İstanbul Koltuk Yıkama gibi profesyonel firmalar, koltuğun derinliklerine de nüfuz eden bir temizlik yapmaktadır.

 

Profesyonel ekip, profesyonel ürünler

 

                Evde koltuk temizliğinin getirdiği bu zorluklar göz önüne alındığında, tamamen profesyonel ekiplere sahip,  koltuklarınızı, özel antibakteriyel ve antialerjik ilaçlar kullanarak temizleyen İstanbul Koltuk Yıkama hijyen için çözüm olacaktır. Koltuklarınıza özel ve titiz bir şekilde yaklaşan İstanbul Koltuk Yıkama, birçok farklı yıkama tekniğine sahiptir. Koltukta suya, sabuna karşı bir hassasiyet yoksa, köpüklü ve sulu bir yıkama tercih eden firma, koltukta daha önceki kötü yıkamalardan dolayı bir hassasiyet varsa, ya da koltuğun dokusu sulu yıkamayı kaldıramıyorsa buharlı yıkama yöntemini de uygulamaktadır.