Evde Koltuk Yıkama

 

                Koltuklar birçok evin dekorasyonunun en önemli parçalarıdır. Yeni döşenen evlerde, seçimleri en titizlikle yapılan eşyalar koltuklardır. Zira, evde en çok yer kaplayan eşyalardır. Bu sebepten, bir eve girildiğinde ilk göze çarpan ve en çok dikkat çeken eşya koltuklardır. Koltukların temiz görünmemesi, bütün bir evin pis gözükmesine ve evin şıklığının kaybolmasına yol açacaktır.  Birçok ev sahibi, bu durumdan dolayı koltuklarının temizliğine önem vermektedir. Fakat sağlık her işte olduğu gibi koltuk temizleme konusunda da,  ilk göz önünde bulundurulacak faktör olmalıdır  Koltuklarde yer etmiş kir ve lekeler, insan sağlığına bir çok zararı olan bakteri ve mikro organizma türlerinin yaşaması için uygun yerlerdir. İnsanların gün içinde koltuklarda bazen saatlerce oturduğu düşünülürse, bu mikropların insan vücuduna geçişinin ne kadar kolay olduğu anlaşılacaktır.

 

Kendi imkalarınızla yapılan yıkama fayda değil zarar veriyor

 

                Birçok koltuk sahibi iyi niyetle, koltuklarının hijyeni ve kendi sağlığı için evde koltuk yıkama işini kendi kendine yapmaya çalışmaktadır.  Fakat yetersiz ve yanlış ekipmanla girişilen bir  evde koltuk yıkama işlemi  koltuğunuzun yüzeyine zarar vermekle birlikte, gerekli temizliği de sağlamayacak, sadece yüzeyde sanki koltuk temizmiş gibi bir görüntü oluşacaktır. Fakat insana zarar veren bakteriler ve mikro organizmalar koltuğun yüzeyinde değil derininde bulunan lekelerde yer etmiştir.  Ev tipi temizlik ürünleri bu noktalara nüfuz edemeyecektir. Birçok insanın, koltuğu profesyonel koltuk temizleme firmalarına teslim etmek yerine, evde koltuk yıkama yöntemini tercih etmesinin nedeni, özellikle bazı koltukların çok büyük olması ve evden çıkartılıp yıkama gitmesinin zor olmasıdır.

 

Evde profesyonel yıkama

 

                Fakat artık ev sahiplerinin bunu dert etmesine artık  gerek yoktur.  Koltuklarınızı evden çıkartıp yıkama yapılacak yere taşımaya artık gerek yok. Koltuklarınız evde de profesyonel olarak yıkanabilir. Koltuk yıkama eğitimi almış, özel yetişmiş personeller, koltuk yıkama işi için üretilmiş özel antibakteriyel deterjanlar ve şampuanlar kullanarak koltuğunuzu yıkar. Önce ılık su ile koltuktaki lekeler yumuşatılır, daha sonra bu özel deterjanlar kullanılarak lekeler çıkarılır ve sanayi tipi vakum makineleri ile koltuktaki pislik ve lekeler en derin noktalardan bile sökülür. Deri koltuklar için de evde yıkama seçeneği mevcuttur. Deri koltuklar deterjanlı yıkamayı kaldıramayabileceğinden, deri koltuklara özel seçeneklerle yüzey temizliği yapılır.

 

 

 

Twins koltuk yatak yıkama servisimiz sizler için 7/24 hizmet vermektedir bir çok evde otellerde hastane ve bunun gibi yerlerde yata var ve bu yataklar zamanla bakteri ve çiş lekeleriyle karşınıza çıkmaktadır özllile çocuklu evlerde bu çiş lekeleri daha çok olmakta ve zamnlada yatğın içine işlemektedir bazı ev hanımları veya temizlikçi hanımlar bunları çıkarmak içi silmeye başlıyor ve dahada dağıtarak işin içinden çıkmaz bir hal aldırıyor bunları önlemek amacıyla siz değerli müşterilerimiz yıkatmanınızı öneririz.

Yatak yıkama

 

                Yatak odaları ve yataklar, sağlık için birçok insanın zannetiğinden daha fazla öneme sahiptir. İnsanlar günün en azından 6-7 saatini, uyurken yataklarında geçirmektedir.  Başka bir deyişe günün en azından üçte biri yatak ile ciddi temas halinde geçmektedir. İnsan vücuduna bu kadar temas eden bir eşyanın, insan sağlığı konusunda ne kadar pay sahibi olduğunu söylemeye gerek bile yoktur.  Bu yüzden yatak temizliği periyodik olarak yapılmaktadır. Yatakların özellikle derinlerindeki kir ve lekerde yer eden, bazı mikro organizma ve bakteriler insan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Bu yüzden yatak yıkama ciddi şekilde ve profesyoneller tarafından, titizlikle yapılmalıdır.

 

Kendi kendine yatak yıkama zarar veriyor

 

                Bu hijyen problemlerinden dolayı, birçok insan sağlığını düşünerek iyi niyetle, kendi kendine yatak yıkama işlemini yapmaya çalışmaktadır.  Fakat ev şartlarında, profesyonel temizlik ürünleri ve ekipmanlar olmadan yapılmaya çalışılan yatak yıkama işlemi yeterli hijyeni sağlayamamakla birlikte, yatağın dokusuna da zarar verebilmektedir. Bu yüzden  yatak profesyonel ve titiz bir şekilde yıkanması gereken bir eşyadır.

 

Yatağı getirmeye gerek yok      

 

 

Özellikle, çift kişilik yataklar ciddi boyutları olan ve aynı zamanda ağır eşyalardır. Bu yüzden yerlerinden kaldırılıp evden çıkartılmaları, temizliğin yapılacağı yere nakledilmeleri ciddi uğraş verdirr. Birçok insanın yatağını kendi kendine yıkamaya ve temizlemeye çalışmasına sebep olan durum bu zorluktur. Fakat artık yataklar, temizlik firmasının yıkama yapacağı yere götürmeye gerek kalmadan profesyonelce temizlenebilmektedir. Yatak yıkama işini meslek olarak seçmiş personel tarafından, özel antibakteriyel deterjanlar ve şampuanlar kullanılarak yapılmaktadır. Ter ve toz yatağın derinliklerinde yer etmektedir. Bu yüzden evde yapılacak yüzey temizliği asla tam bir temizlik olmamaktadır. Bu ter ve toz içinde biriken mikroplar zamanla alerjik problemlere de neden olmaktadır.  Bu alerjik problemler, profesyonel ekipler tarafından yapılan derinlemesine temizlikle çıkartılır. Köpük ve su karışımı ile yatağın derinlikleri temizlenir. Daha sonra vakum makineleri ile bu su ve deterjan karışımı yataktan tamamen çekilir. Bu işlem sayesinde aynı zamanda yatağın en ulaşılmaz yerindeki leke ve kirler de çekilir. Kurutma işlemi de bitince, yatak tekrar kullanıma hazır hale gelir.

CAMİ HALISI YIKAMA

Cami halısı yıkama istanbul firmanız sizlere istanbul genelinde 7/24 hizmet sunmaktadır cami temizliği ibadethanelerde dikkat edilmesi ve halıların temiz tutulması gerkmektedir cami halısı veya mescit halısı yıkamada sizlere ve ibadethanelerimize garntili ve indirimli halı yıkama servisimiz sizler için burdayız ve tüm istanbul genelinde geniş servis ağı sunmaktayız camilerde avize temizliği cam tem ve genel temizlik hizmeti sunmaktayız 05327218614 nolu servis telefonumuzdan ulaşım sağlayabilirsiniz. cami halı veya halısı yıkamalarda 2 tl başlayan fiyat kampanyalrıyla istanbul geneline sınırsız garantili yıkama hizmeti.

Cami Halısı Yıkama

               

                Camiler, ibadet için her gün yüzlerce, binlerce kişinin girip çıkıtığı ibadet yerleridir.  Camilerin temiz olması, dini açıdan öneminin yanı sıra, hijyen ve sağlık için de önemlidir. Binlerce kişinin her gün birbiriyle yakın temas içinde olduğu camilerde, yerli kaplayan halıların temizliği de çok önemlidir.  Halının mikroplardan, bakterilerden arındırılması, cami halısı yıkama konusunda en önemli noktadır. Zira, camilerde namaz kılarken yüzeyle temas kaçınılmazdır. Bu yüzden camilerdeki halıların temizliği evlerdeki halıların temizliğinden bile daha önemli bir noktada durmaktadır.

 

Profesyonellik önemli

 

                Camilerdeki temizliğin en önemli noktası,  halıların arasında hiçbir kir, leke bırakmayacak şekilde cami halısı yıkama işinin yapılmasıdır.   Cami halıları temizlenirken büyük bir titizlik ve ehemmiyet gerekmektedir.  Yıkama işlemi genelde yatsı namazından sonra başlayıp  bütün gece devam eder.  Sabah namazı vaktine kadar cami halısı yıkama işlemi tamamlanır. Halılar kullanıma hazır hale gelir.  Camilerin halılarının genelde yüksek metrajda olması ve camilerin kutsal mekanlar olması nedeniyle cami halısı yıkama fiyatları büyük bir titizlikle belirlenir. 

 

Profesyonel personel ve ekipman

 

 

                Ev tipi halıların yıkanması bile büyük bir titizlik gerektirirken, cami halıları için bu ihtiyaç çok daha fazladır. Cami halılarının sıradan deterjanlar ve ekipmanlarla yıkanması, halıları yeterince temizlemez.  Temizlik imanın şartlarından biridir, sağlık nedenlerinin yanı sıra, bu yüzden de cami halılarının temizliğinin çok iyi yapılması gerekmektedir.  Profesyonel olmayan yöntemler kullanılarak yapılan temizlikte, halının yüzeyi temizlenmiş gibi  görünse de, halıda yuva yapan bakteriler ve mikro organizmalar yaşamlarına devam edecektir. Zira bu mikroplar halıların yüzeyini değil, ev tipi temizlikle temizlenemeyen derinliklere gitmektedir. Halı yıkama işi için profesyonel eğitim alarak yetişmiş personeller, halı yıkama için üretilmiş antibakteriyel detarjanlar ve şampuanlar kullanarak temizlik yaptığında halı ancak temizlenmiş olur.  Antibakteriyel ve  antialerjij ürünler kullanıldığından, halılar uzun süre yıkanmasa da, bakteri ve mikro organizma birikimi aylar boyunca halıda görülmeyecektir. Cami halılarının bir yıl civarı bir sürede tekrar yıkanması yeterli olacaktır. Günün her saati birçok insanın girip çıktığı camilerde ibatlerin sağlıklı şekilde yapılması ve bulaşıcı hastalıkların camilerde yuva yapmaması böyle mümkün olacaktır.

SANDALYE YIKAMA

twins koltuk yıkama sandalye yıkama firmanız cafelerde restoranlarda lokanta ve evlerinizde bulunan sandalyeleriniz zamnla yağlanma veya kirlenme oluşmaktadır tüm bunları önlemek amacıyla sizlere garantili yıkama sunmaktadır.sandale yıkama adt fiyatlarımız sandalyenin modeline göre deyişmektedie 3 tl ye 10 tl arasında değismektedir sandalyelerin adetlei fazla olduğu takdirde fiyatlarımız adet fiyatı almanız gerekmektedir istanbul sandalye temizliği sizler için 7/24  hizmet vermektdir koltuk ve sandalye yıkama hizmetleri.

Sandalye Yıkama

 

                Sandalyeler, birçok evde, iş yerinde, restoranda, çalışma odasında, yemek masalarında kullanılan eşyalardır. Bu yönleriyle, vazgeçilmez eşyalardır. Hem dekorasyon hem sağlık sebepleriyle, temizlikleri oldukça önemlidir. İnsanlar ne yaparsa yapsın, ne kadar temiz kullanmaya çabalarsa çabalasın, sandalyeler yapıları gereği kir tutacaktır. Sandalyelerin gün içinde ne kadar fazla insanlarla temas ettiği düşünülürse sandalyelerdeki lekeler ve kirlerde yuva yapmış bakteri ve mikro organizmaların, insan vücuduna ne kadar kolay geçeceği anlaşılır.  Bu mikroplar zaman zaman, insan vücudunda ciddi alerjik reaksiyonlara veya hastalıklara sebep olmaktadır.  Bu yüzden sandalye yıkama, ciddiye alınması gereken bir iştir.

 

Evde sandalye yıkama çözüm olmuyor

 

                Birçok ev veya iş yeri sahibi,  bu hijyen problemlerinden dolayı sandalye yıkama işini, kendi kendine ev imkanlarıyla yapmaya çalışmaktadır. Fakat, sandalyelerin yıkanması sadece yüzeylerinin temizlenmesinden ibaret değildir.  Birçok evde, sandalye ve çeşitli mobilyaları yıkamak için gerekli  antibakteriyel ve antialerjik  özel ürünler bulunmamaktadır. Bu yüzden çoğu ev sahibi, sandalyelerini çamaşır suyu dökülmüş bez ile silmekte ve bu da sandalyelerin yüzeyine zarar vermekle birlikte, aynı zamanda bir temizlik illüzyonu oluşturmaktadır. Sandalyenin bezinin alt tarafında, süngerde yer etmiş lekeler ve kirler kendi kendine yapılan temizlikte çıkmamakta ve sağlık problemlerine neden olmaya devam etmektedir. Bu yüzden sandalye yıkama konusunda asıl yapılması gereken işlem, profesyonel bir ekibe güvenmek ve yardımlarını istemek olacaktır.

 

Profesyonel ekip ve profesyonel temizlik

 

 

                Çeşitli mobilyaları ve sandalyeleri temizlemek için özel yetiştirilmiş personeller, evlerinize gelmekte ve sandalye yıkama işi için özel olarak üretilmiş antibakteriyel ve antialerjik ilaçları ve şampuanları kullanarak sandalyelerinizi temizlemektedir. Bu şampuanlar ve deterjanlar sandalyelerinizin sadece yüzeyini silmekle kalmayıp, derinlerdeki lekelere de nüfuz etmekte ve sandalyede yuva yapmış tüm mikropları söküp atmaktadır.  Özel nemlendiriciler ve deterjanlar sandalyelerinizi yeni alınmış oldukları zamana geri döndürmekte, böylece sağlığınızla birlikte, evlerinizin şıklığı da sağlanmaktadır.  Sandalyeleriniz profesyonel ekipler tarafından temizlendikten sonra, kurutma işlemi kısa bir süre almakta ve sandalyeleriniz kullanıma hazır bir halde size teslim edilmektedir. Profesyonel ekiplere güvenmek sandalyenizin temizliği ve sizin sağlığınız için en güvenilir yöntemdir.

Halı ve Halıflex yıkama

Yerinde halı yıkama halıfleks duvardan duvara temizleme hizmetleri firmamızca yapılmaktadır. Yerinde halı yıkama hizmeti duvardan duvara kaplı sökülemeyen yere sabit halı ve halıfleksler için yapılan yıkama hizmetidir.istanbul yerinde halı halıflex yıkama hizmetlerimiz istanbul izmit gebze kocaeli düzce bölgelerine hızlı ve garantili yıkama hizmetleri sunmaktayız mistem temizlik halı koltuk yıkama servisinizsizlere 7/24 hizmet sunmaktadır bizlere ulaşmanız artık bir telefon kadar yakın 05327218614 nolu servis telefonumuzdan ulaşım sağlıyabilirsiniz.

twins yerinde halı yıkama

Yerinde Halı Yıkama (Duvardan Duvara Halıfleks Yıkama)

Duvardan duvara kaplı halıların en uygun temizleme yöntemi yerinde sökülmeden yapılmasıdır. Diğer parça halı olarak tabir ettiğimiz standard halılarda olduğu gibi makinalarda yıkanması halıfleks ve benzeri yerde döşeli halılarda mümkün değildir. Parça halılara göre daha büyük ölçülerde oluşu bu halıların yıpranmasına sebebiyet vermektedir.

Duvardan duvara kaplı halılarda yerinden sökülüp yıkanması durumunda halının yapısına göre 3 yada 8 santim kısalmalar çekmeler meydana gelebilmektedir. Bu gibi olumsuzları halınızı yıkatmadan önce temizleme firmasının sizlere bu hususları belirtmesi gereklidir.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır

Yerinde halı yıkama bulunduğu konuma göre farklı yıkama yöntemleri vardır. Öncelikle ev yada işyeri kullanımı olarak ayrılır.

Ev kullanımında yere kaplı halının yapısına göre iki farklı yıkama yöntemi yapılır. Fırçalı sistem ile yapılan yıkama diğeri ise püskürtme yöntemi ile yapılan temizleme yöntemleridir. Bu iki yıkama şekli sadece halının hassaslığı ile alakalı bir yöntemdir. 

Hassas ve dekoratif halılarda fırçalamaya gerek olmadığından ayrıca halı iplik yapısının kısa oluşu fırçalı yıkamaya elverişli değildir. Bu tip halıları yıkamaya gelen halı yıkama ekibi halıları kontrol ederek uygun yıkamayı yapmalıdır.

Fırçalı halı yıkama yöntemi iplik yapısı yüksek ve daha sık dokuma yapılmış halılarda kullanılır. Bu ve benzeri halılarda iplik yapısından dolayı hav toplandığından fırçasız yıkama en uygunudur.

Twins Yerinde Halı Yıkama Resimleri

duvardan duvara halıfilex yıkama duvardan duvara halı yıkama
halıfleks yıkama izmir halı temizleme
yerinde halı yıkama twins halıfleks yıkama
twins halı yıkama twins halı temizleme