Twins koltuk yıkama temizleme hizmetleri bakırköy bölgesinde birçok kurum ve kuruluş tarafında kendini ispatlamış uzun yıllardır da tercih sebebi olmuştur. Kaliteden ödün vermeden hijyenik olarak koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetlerine devam etmektedir. 

Koltuk yıkama ve yerinde duvardan duvara halı temizliği hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim menumuzden bizlere ulaşıp sizlere uygun zamanı belirtmeniz yeterli olacaktır. 

Bakırköy koltuk yıkama firması olarak uzun yıllar istanbul bakırköy bulunmuş ve  çok iyi bilen firmayız. istanbul'da koltuk yıkama konusunda hakim olduğumuz ilçelerden bir tanesidir. 

Bakırköy merkez ve mahallelerini bölgelerinde yüzlerce müşteri portföyü bulunan firmamız temizlik konusunda profesyonel olarak çalışmalarına devam etmektedir.

gaziemir koltuk yıkama ve temizleme

bakırköy koltuk temizleme

twins Temizlikte Kaliteyi arayanların tercihi....
 

Bakırköy'de indirimli koltuk yıkama günleri!!!

Twins koltuk yıkama hizmetlerinde yıkatmak istediğiniz koltuk takımı, kanepe, çekyat, yatak ve duvardan duvara yerinde halı yıkamalardan toplamda 100 TL ve üzeri hizmet alımınızda %20 indirim kazanabilirsiniz.

Bu kampanya firmamızca düzenlenip indirim logomuzun bulunduğu bölgenin sayfasında bulunması halinde geçerlidir. Bakırköy Koltuk Yıkama

 

Koltuklar, insan sağlığında birçoklarının sandığından çok daha etkilidir. Zira, insanların en fazla temas halinde eşyalar koltuklardır. Koltuklardaki lekeler ve kirlerde yer etmiş bakteriler ve mikro organizmalar, insan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Çeşitli enfeksionlar ve alerjiler bunların başında gelmektedir.  Bu mikropların yok edilmesi için, koltukların senede bir kez Bakırköy Koltuk Yıkama gibi profesyonel firmalar tarafından yıkanması gerekmektedir.

 

Evde yıkamayla temizlenmiyor

 

Koltuklardaki kirlerden kaynaklanan birçok sağlık sorununu fark eden koltuk sahiplerinin ilk giriştikleri iş, koltukları ev ortamında yıkamaya çalışmaktadır. Fakat bu çabalar çoğu zaman yetersizdir. Çünkü ev ortamındaki temizlik ürünleri, Bakırköy Koltuk Yıkama gibi profesyonel koltuk yıkama firmalarının kullandığı, koltuk yıkama işi için özel üretilmiş ürünler değildir. Bu yüzden, birçok ev sahibi, çamaşır suyu gibi koltuğa zarar verecek temizlik ürünleri kullanarak temizlik yapmaya çalışmaktadır. Çamaşır suyu, koltuk yüzeyinde ciddi deformasyonlara ve koltuğun renginde solmaya, atmaya sebep olabilmektedir. Fakat bunlardan daha önemli bir sorun vardır; koltuğun yüzeyi başarılı bir şekilde temizlense bile, insan sağlığını tehdit eden mikroplar ortadan kalkmayacaktır. Zira, insanlara zarar veren bakteri ve mikro organizmalar, yüzeydeki değil derinlerdeki lekelerde yaşamaktadır. Başka bir deyişle, evde yapılan temizlik sadece koltuğun temizlenmesini değil sadece temiz sanılmasını sağlayacaktır.

 

En küçük lekeler bile gideriliyor

 

Koltuklarınızı evde yıkayarak zarar vermek yerine, Bakırköy Koltuk Yıkama ile konuşup, koltuklarınızın temizlenmesini istediğinizde ise alacağınız sonuç mükemmel olacaktır. Koltuk yıkamayı meslek olarak seçmiş, bu işin eğitimini almış personeller, uygun ürünleri kullanarak koltuğunuzu temizleyecektir. Deri koltuklar ve önceki başarısız yıkama girişimlerinden dolayı sulu yıkamaya karşı hassas hale gelmiş koltuklarda buharlı yıkama tercih edilmektedir. Geri kalan koltuklar için, sulu-köpüklü yıkama en çok tercih edilen yöntemdir. Ilık suyla yumuşatılan kirler,  özel üretim antibakteriyel ürünler ile yıkanır. Daha sonra devreye sanayi tipi güçlü vakum makineleri girer.  Güçlü vakum ile, koltukta bulunan kimyasal ve su çekilir. Bunlarla birlikte, koltukların en derininde yer etmiş lekeler de vakumun etkisiyle sökülür. Oda sıcaklığında 6-8 saatte kuruyan koltuklar tamamen temiz ve kullanıma hazır hale gelir.