twins koltuk yıkama temizleme hizmetleri bayraklı bölgesinde bir çok kurum ve kuruluş tarafında kendini ispatlamış uzun yıllardır da tercih sebebi olmuştur. Kaliteden ödün vermeden hijyenik olarak koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetlerine devam etmektedir. 

Koltuk yıkama ve yerinde duvardan duvara halı temizliği hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim menumuzden bizlere ulaşıp sizlere uygun zamanı belirtmeniz yeterli olacaktır.

Avcılar ilçe sınırlarının tamamı bölgesine koltuk temizleme hizmetlerimiz kesintisiz devam etmektedir. Avcılar'da koltuk yıkama hizmetlerimiz 15 yıldır aralıksız olarak sürdürmekteyiz. 

bayraklı koltuk yıkama ve temizleme 

Avcılar Koltuk Temizleme

Avcılar,da yüzlerce müşteri portföyü bulunan firmamız kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile en iyi temizliği sunmaya devam edecektir. 

twins Temizlikte Kaliteyi arayanların tercihi....Avcılar Koltuk Yıkama

 

Koltuklar birçok ev sahibinin evinde en çok önem verdiği eşyadır. Koltukların temizliği, şıklığı, bütün evin dekorasyonunu etkiler. Zira, koltuklar evlerde en çok yeri kaplayan eşlayardır. Bu yüzden birçok ev sahibi, koltuklarının temizliğine çok dikkat eder. Evet, koltukların temizliği evlerin şıklığını ve dekorasyonunu doğrudan etkilemektedir. Fakat bundan daha önemli konu tabii ki sağlıktır, koltuklar temizlenmediğinde koltuklardaki lekelere ve kirlere,  insanlara ciddi zararlar verebilen birçok bakteri ve mikro organizma yuva yapacak ve kolayca insan vücuduna geçip, çok çeşitli hastalıklara sebep olabilecektir. Bu yüzden, koltukları, Avcılar Koltuk Yıkama gibi profesyonel koltuk yıkama hizmeti veren koltuklara yıkatmak gereklidir.

 

Evde yıkama istenen sonuçları vermez

 

Birçok koltuk sahibi, sağlıklarını korumak ve koltuklarının güzel gözükmesini sağlamak için, koltuklarını  evde temizlemeye çalışmaktadır. Fakat ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın, evde koltuklar yeterince iyi temizlenemeyecektir. Zira, evlerdeki temizlik malzemeleri, koltuk yıkama işi için üretilmemiştir. Çamaşır suyu, bez gibi aletler ve deterjanlar kullanılarak yapılan tüm temizlikler koltuklara zarar verecektir. Koltuklara verilen zarardan daha önemlisi, sağlığınıza gelecek zarardır. Evdeki yüzey temizleme çalışmaları sadece görünen yüzde bir temizlik yapmaktadır. Oysa, koltuklardaki bakteriler ve mikroplar, yüzeydeki lekelerde değil, asıl olarak koltukların derinliklerinde bulunan kir ve lekelerde yuva yapmıştır. Yüzeyde yapılacak bir temizlik, sadece koltuğun mikroplardan arınmış gibi görünmesine neden olacaktır. Derinlerde kalan bakteriler ve mikroplar insan vücuduna yine geçiş yapabilecektir.  Bu yüzden, Avcılar Koltuk Yıkama, koltuk yıkama işinde profesyonel olan elemanları ile,  koltukları, insanların içini en rahat ettirecek şekilde temizlemektedir.

 

Derinlemesine temizlik


Koltuklar temizlenirken ilk olarak lekeler suyla yumuşatılır ve koltuğa zarar vermeden, daha kolay çıkmaları sağlanır. Daha sonra antibakteriyel ve antialerjik deterjanlar kullanılarak koltuktaki  lekeler çıkarılmaya başlanır.  Bu işlemden sonraysa, sanayi tipi özel vakum makineleri ile, koltuğu yıkamada kullanılan su ve deterjanlar tamamen çekilir. Bu işlem sırasında, koltuğun derinlerinde yer etmiş olan lekeler de tamamen vakumlanır. Koltukların kuruması da tamamlandıktan sonra, Avcılar Koltuk Yıkama, koltukları kullanıma hazır hale getirmiş olur ve teslim eder. Ko