twins koltuk yıkama temizleme hizmetleri ataşehir. bölgesinde birçok kurum ve kuruluş tarafında kendini ispatlamış uzun yıllardır da tercih sebebi olmuştur. Kaliteden ödün vermeden hijyenik olarak koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetlerine devam etmektedir.

Koltuk yıkama ve yerinde duvardan duvara halı temizliği hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim menumuzden bizlere ulaşıp sizlere uygun zamanı belirtmeniz yeterli olacaktır.

Ataşehir'nın tüm semtlerinde koltuk temizleme hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam etmektedir. Firmamız kendi uzmanlık alanı olan koltuk yıkama ve yerinde duvardan duvara halı yıkama hizmetleri sunmaktadır. Ataşehir koltuk temizleme hizmeti sunduğumuz bir çok işletme ve resmi kurum özellikle incir altı askeri motel olmak üzere bir çok resmi kuruma hizmet sunmaktadır.

balçova koltuk yıkama ve temizleme 

Ataşehit Koltuk Yıkama

Ataşehir semtinde koltuk temizleme hizmeti almak için servis telefonlarımızdan bulunduğunuz adres bilgilerini bırakıp size uygun zaman aralıklarını bildirmeniz yeterli olacaktır. 

twins Temizlikte Kaliteyi arayanların tercihi....Ataşehir Koltuk Yıkama

 

Koltuklar temizliğine ciddi şekilde önem verilmesi gereken eşyalardır. Çünkü, koltuklar, insanların günlük hayatta en çok temas ettiği, en çok kullandığı eşyalardır. İnsanlar, bazen saatlerce hiç kalkmadan koltuklarda oturabilmektedir. Koltuklardaki pislikler ve lekeler eğer periyodik olarak temizlenmezse, insan sağlığına ciddi zararlar verebilen birçok bakteri ve mikro organizma koltuklardaki lekelerde yuvalanır ve insan vücuduna kolayça geçiş yapar. Bu mikroplar zaman zaman ciddi enfeksiyonlara ve alerjilere neden olabilmektedir. Bu yüzden, koltuklar yılda bir kez Ataşehir Koltuk Yıkama gibi profesyonel koltuk temizleme firmaları tarafından yıkanmalıdır.

 

Profesyonellere güvenin

 

Birçok insan, koltuklarını kendi başına, ev ortamında temizlemeye çalışmaktadır. Fakat, koltuk temizleme evde yapılabilecek bir iş değildir. Koltuk temizlemek için üretilmemiş deterjanlar ve ekipmanlar koltuklara zarar verir. Koltuklara verilen zararla birlikte, insan sağlığı da zarar görür. Çünkü, yüzeysel bir temizlik koltuktaki bakterilerin asıl yuvalandıkları yer olan derlnlerdeki bakterilere nüfuz edemeyecektir. Bu da, mikropların insan sağlığını hala tehdit etmesine neden olacaktır. Bu nedenlerden dolayı, Ataşehri Koltuk Yıkama gibi, profesyonel elemanlar ve koltuk temizleme işi için özel ürünler kullanan firmalara güvenip koltukları emin ellere teslim etmek gerekir.

 

En derinlere etki eden temizlik


Koltuklar, Ataşehir Koltuk Yıkama tarafından, genelde sulu şekilde yıkanır. Fakat, koltuğun kumaşının hassasiyet durumuna göre, buharlı yıkama da kullanılabilir. Buharlı yıkama genelde deri koltuklarda uygulanmaktadır. Kumaş kullanılarak yapılmış koltuklarda, sulu yıkama yöntemi kullanıldığında, koltukta önceki kullanımlara bağlı olarak kalıcı bir leke yoksa, tüm lekeler çıkartılmaktadır. Koltuklar önce özel üretilmiş antibakteriyel ürünlerle yıkanılır. Yıkama işlemi bittikten sonra en önemli nokta, koltuğun iç taraflarında su kalmamış olmasıdır. Vakum makineleri ile koltuğu yıkamada kullanılan şampuan-deterjanlar ve su tamamen çekilir. Vakum makinesinin gücüyle, koltuğun en derinlerinde yer etmiş lekeler de koltuktan sökülür. Daha sonra sıra kurutma işlemine gelir. Ortalama oda sıcaklığında, koltuklar 6-8 saat arasında kurumaktadır. Eğer mevsim kışsa, ya da oda, ortalama oda sıcaklığından düşük bir sıcaklığa sahipse kuruma süresi biraz uzayabilmektedir.  Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra, koltuklar ortalama bir yıl kadar temizliklerini korumaktadır.